For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Aktívne črevo – CD Vet Objem: 250 ml

Podporuje kondíciu čreva a zdravú črevnú mikroflóru. Veterinárny prípravok.

cdVet Aktívne črevo je prírodný doplnok výživy pre psy a mačky z fermentovaných cdVet bylín, ktorý podporuje dobrú kondíciu čriev. Je možné ho podávať pri narušenej črevnej mikroflóre, dobre znášaný je taktiež pri tráviacich problémoch (hnačka, zvracanie).

Dobré baktérie – Pri výrobe cdVet Aktívneho čreva dochádza k procesu prirodzenej fermentácie, behom ktorej sa množia probiotické mikroorganizmy, ktoré produkujú pre nás tak potrebné látky ako sú napr.kyselina mliečna, antioxidanty, enzýmy a vitamíny. Vďaka tejto zmesy hodnotných baktérii mliečneho kvasenia a ďalších látok sa dá regulovať pH hodnota v tráviacom trakte a zároveň prirodzeným spôsobom potláčať množenie patogénnych baktérii.

Rovnováha – Fermentované byliny podporujú rovnováhu črevnej flóry a celú mikrobiologickú situáciu. Tým je podporené fyziologické trávenie a prirodzená imunita. cdVet Aktívne črevo je komplexný produkt, v ktorom sa všetky komponenty vzájomne dopĺňajú.

Najskôr očista čriev – Pri narušení črevnej mikroflóry spojenej s dlhšie trvajúcimi problémami odporúčame najskôr vyčistiť črevá prípravkom cdVet Čistič čriev. Následne po očiste čriev doplníme dobré baktérie doplnkom výživy cdVet Aktívne črevo (rokmi osvedčená kombinácia pre upevnenie zdravia).

Zloženie
Fermentovaná žihľava, fermentovaný tymián, fermentovaná mäta, fermentované oregano, fermentovaný ibiš, fermentovaná echinacea, fermentované semená senovky, fermentovaný rebríček, fermentovaný lipkavec, fermentovaná čakanka

 

Krmné doporučení cdVet Darm Aktivu:

 

Darm Aktiv (Aktivní střevo) přidáváme do krmiva při krátce trvajících potížích a v rámci profylaxe po dobu nejméně 4 – 6 – ti týdnů. Při řešení dlouho trvajících potíží u civilizačních chorob jej podáváme 6 až 10 týdnů. 

●  Kočka a malý pes do 3 kg: ………….. 1 – 2 ml 

●  Psi 2-15 kg: …………………………… 2 – 5 ml 

●  Psi 15-30 kg: ………………………….. 4 – 9 ml 

●  Psi nad 30 kg: ………………………… 8 – 20 ml

 

Poznámka: Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva zvířaty bez problémů přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa a nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

 

Balení: Medicínská tmavá silnostěnná plastová láhev se šroubovým uzávěrem + odměrný kalíšek na 5 až 30 ml.

 

Skladování: Za pokojové teploty, chraňte před mrazem a žárem. Po otevření spotřebujte do 5-ti měsíců.

 

 

Bioterra.sk Skutočná prírodná kozmetika

Bioterra.sk

OBCHOD

Aký je Váš názor ?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Top