For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Čistič čriev – CD Vet Objem: 250 ml

Tekuté bylinné doplnkové krmivo pre psy určené na čistenie čriev a podporu zdravej črevnej mikroflóry. Veterinárny prípravok.

Lepší príjem živín – cdVet Čistič čriev dodá do čreva byliny a zeleninové extrakty, ktoré majú o. i. pozitívny vplyv na peristaltiku a pomáhajú vyčistiť zanesené črevo od nedzravého nánosu, ktorý je živnou pôdou pre patogénne organizmy. Očista čriev zlepší príjem živín a pripraví podmienky pre osídlenie dobrými baktériami.

Po antibiotikách – Vyčistiť čreva odporúčame taktiež po užívaní antibiotík, alebo po chemickom odčervení, rovnako tak psom krmených tepelne spracovaným krmivom je vhodné vyčistiť črevo cca raz ročne. Vzorom tejto prírodnej receptúry je vlk, ktorý vie, že s pomocou určitých bylín sa dá docieliť obrazne povedané vymeteniu črevných stien.

Následná podpora – Nerovnováha črevného mikrobiómu, poruchy trávenia, zvracanie, hnačky, apod., vzniká často ako následok neprirodzenej výživy, chémie a toxínov. Po očiste čreva odporúčame podávať „cdVet Aktívne črevo“, fermentované cdVet byliny, ktoré tiež podporujú očistu, dodávajú vitálne látky a tým pomáhajú udržať zdravý črevný mikrobióm.

Zloženie
Ovocný ocot, dextróza, šťáva z bazy čiernej, šťáva z červenej repy, fermentované tekuté obilie, extrakt zo žihľavy, extrakt zo skorocelu, acerola.

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Doplněk stravy cdVet DarmRein neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze jen z čistě přírodních komponentů. Proto nemá žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje resistence a nehrozí nebezpečí z jeho nechtěného předávkování.

Analytické složky: 

Hrubý tuk < 0,2%; hrubý popel < 0,4%; hrubý protein < 0,3%, hrubá vláknina < 0,5%, sodík < 0,02%, vlhkost 91%

Krmné doporučení pro cdVet DarmRein:

Denně přidáváme do krmiva 3 ml na 10 kg hmotnosti zvířete. Doba čistící (sanační) kůry je 2 týdny.  

Poznámka: Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva psy bez problémů přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa a nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

Balení: Medicínská tmavá silnostěnná plastová láhev se šroubovým uzávěrem + odměrný kalíšek na 5 až 30 ml.

 

 

Bioterra.sk Skutočná prírodná kozmetika

Bioterra.sk

OBCHOD

Aký je Váš názor ?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Top