For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Nobilis Tilia Druhý pôrodný olej Objem: 10 ml

Popis:

Prežite v tak jedinečnom a silnom okamihu, akým je pôrod, pocit absolútnej ženskosti. Éterický olej jazmín symbolizuje ženskosť a materstvo a s nimi spojenú vyrovnanosť, oddanosť, pokoj a odhodlanie zvládnuť akúkoľvek situáciu, ktorá nastane počas pôrodu aj po ňom. Masážny olej navyše dodáva unavenej pokožke potrebnú energiu a tonizuje ju. Sprevádza ho rituálna aróma kadidlovníka, ktorá upokojuje a uvoľňuje myseľ.Najlepšie je masáž aplikovať po konzultácii s pôrodnou asistentkou, v druhej dobe pôrodnej.

Použitie:

Rodičke masírujte olejom tie časti tela, ktoré sú práve dostupné podľa polohy, v ktorej sa žena práve nachádza. Môžu to byť ramená a krk, tvár, oblasť okolo kľúčnych kostí, oblasť krížovej kosti, bruško, chodidlá, dlane či zápästia.

Zloženie:

Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej v bio kvalitě) Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový rostlinný olej v bio kvalitě) Cinnamomum Camphora Linalooliferum Oil (éterický olej linaloové dřevo) Boswellia Carterii Oil (éterický olej z kadidlovníku) Jasminum Officinale Oil (éterický olej z jasmínu pravého, absolue) Cymbopogon Martini Oil (éterický olej Palmorůžová) Limonene* Linalool* Geraniol* Benzyl Benzoate*. *-z přírodních éterických olejů

 

Bioterra.sk Skutočná prírodná kozmetika

Bioterra.sk

OBCHOD

Aký je Váš názor ?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Top