For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Dámske smart hodinky NEOGO DayFit D6

Dámske smart hodinky NEOGO DayFit D6

Elegantné dámske smart hodinky – 1.09″ displej, meranie srcového tepu, meranie krvného tlaku, analýza spánku, krokomer, monitor ženského cyklu, aplikácia v slovenčine
 

Dámske inteligentné hodinky NEOGO DayFit D6 sú vybavené množstvom užitočných funkcií, športovo elegantným dizajnom a okrúhlym celodotykovým IPS displejom. Telo hodiniek je vyrobené zo zliatiny hliníka a okrúhly displej s vysokým rozlíšením 240 x 240 pixelov poskytne perfektný obraz s ostrými a živými farbami.

Hodinky umožňujú dôkladnejšie sledovať a zaznamenávať pokrok vo fyzickej aktivite, vrátane prejdených krokov, vzdialenosti a spálených kalórií. Rovnako umožňujú zobrazovať prijaté správy, údaje volajúceho, notifikácie zo sociálnych sietí alebo poslúžia ako pomocník pri športových aktivitách. Dokážu monitorovať vaše telesné funkcie ako srdcový rytmus, krvný tlak, kyslík v krvi a kvalitu spánku.

Hodinky sú kompatibilné s operačným systémom android alebo iOS a disponujú Bluetooth konektivitou.

Už nikdy neprídete o dôležité správy a oznámenia

Majte prehľad o novinkách, udalostiach a buďte v kontakte s blízkymi kedykoľvek počas dňa. Po spárovaní smart hodiniek s mobilným telefónom vám už nič neunikne. Bluetooth prepojenie sa postará o to, aby ste priamo na hodinkách mohli vidieť údaje volajúceho a čítať SMS správy a notifikácie zo sociálnych sietí ako napr. WhatsApp, Messenger, Viber a pod. Vďaka tejto funkcii získate dokonalý prehľad o všetkom a už nebudete musieť vyberať telefón z vrecka alebo kabelky zakaždým, keď vám príde správa, či notifikácia.

Zdravotné funkcie

Vďaka najnovšej technológie sú hodinky vybavené vstavaným monitorom srdcovej frekvencie, ktorý môžete využiť počas cvičenia, chôdze alebo v pokoji. Na základe výsledkov srdcovej frekvencie môžete cvičiť efektívne a udržiavať svoj tep v ideálnych hodnotách. Nemusíte sa tak obávať ani náročnejších tréningov.

Hodinky vám okrem toho zmerajú aj krvný tlak a hladinu kyslíka v krvi. Hladina kyslíka v krvi predstavuje percento kyslíka, ktoré sú červené krvinky schopné dopraviť z pľúc do zvyšku tela. Vďaka znalosti toho, ako vaša krv zabezpečuje túto životne dôležitú funkciu, lepšie spoznáte svoju celkovú kondíciu.

Hodinky sa tiež pripájajú k vášmu menštruačnému kalendáru v aplikácii, takže môžete sledovať svoj menštruačný cyklus, ovulačné dni a bezpečné dni.

Žite aktívne

Či už patríte medzi aktívnych alebo len príležitostných športovcov, hodinky sú vybavené multi-športovým režimom, ktorý zahŕňa chôdzu, beh, cyklistiku, horský výstup a ďalšie. V športovom režime hodinky zaznamenávajú čas, prejdené kroky, spálené kalórie a srdcový rytmus. Počas pohybovej aktivity hodinky automaticky posudzujú stav pohybu užívateľa, ktorý môžete sledovať v mobilnej aplikácii.

Majte pod kontrolou váš spánok

Smart hodinky sú ideálne na použitie počas športových aktivít a rovnako aj počas spánku. Umožňujú sledovať váš spánok počas celej doby, čo spíte. Človek v priemere prespí asi tretinu svojho života a množstvo a kvalita spánku majú zásadný vplyv na naše zdravie. Na základe toho je prirodzené položiť si otázku, koľko času skutočne spíte a či je spánok kvalitný bez akýchkoľvek porúch.

Počas doby, čo spíte hodinky dokážu zaznamenať údaje o kvalite vášho spánku – aký ste mali hlboký spánok, ľahký spánok a prebudenie. Viete tak presne, koľko ste spali a či bola kvalita spánku dostatočná.

Vzdialené ovládanie fotoaparátu

Pri fotení už nebudete potrebovať držať telefón v ruke. Pomocou funkcie vzdialené ovládanie fotoaparátu môžete kedykoľvek a kdekoľvek položiť váš telefón a odfotiť sa bez fotografa. Táto funkcia dokonale nahradí použitie samospúšte alebo selfie tyče.

Pomocník pri strate telefónu

Možnosť lokalizovať telefón priamo z hodiniek ? To je ideálne riešenie, keď nevieme kam sme si telefón položili. Pokiaľ je telefón v dosahu, táto funkcia sa postará o to, že telefón začne zvoniť. Túto funkciu je možné použiť aj naopak. V prípade, že neviete kam ste položili hodinky, prostredníctvom aplikácie v telefóne je možné hodinky vyhľadať.

mobilego.sk


Mobilego.sk je zárukou kvality a výhodnej ceny

 

prečo kupovať mobilné telefóny cez www.mobilego.sk

Pamätám sa na svoj prvý mobilný telefón, ktorý som si kúpila. Bolo to pred viac ako dvomi desaťročiami. V čase, keď už aj na Slovensko prichádzali prvé mobilné telefóny, bola ponuka mobilných telefónov obmedzená. V dnešnej dobe už však nie je problém získať akýkoľvek telefón. Stačí si vybrať zo širokej ponuky obchodov, ktoré sa zameriavajú na tento druh tovaru. K Vášmu mobilnému telefónu Vám predajú minimálne základné príslušenstvopuzdro a tvrdené sklo.

Ako si vybrať ten správny obchod?

Každý zákazník je osobitý. Je niekoľko preferencií, na základe ktorých nakupujeme. Ja osobne prikladám dôležitosť prehľadnosti webovej stránky. Väčšina z nás nakupuje cez mobilný telefón. V súčasnej dobe je už priam nevyhnutnosťou, aby webová stránka bola responzívna (obsah je prispôsobený Vášmu mobilnému zariadeniu). Ďalšími významnými parametrami v meraní kvality obchodu patria určite:

  •         komunikácia,
  •         vybavovanie požiadaviek zákazníka,
  •         kvalita a cena produktu,
  •         rýchlosť dodania zásielky.

Mobilego.sk je jednoduchá prehľadná webová stránka s vysokým spracovaním grafickej úrovne. Všetky potrebné informácie sú zoskupené v jednotlivých popisoch. Pravidelne sa aktualizujú bohaté skladové zásoby. Predaj mobilných telefónov je zameraný na najlepšie svetové značky – Apple, Samsung, Huawei. K dispozícii máte na výber príslušenstvo z rozsiahlej ponuky. Novinkou je tekuté sklo poprednej značky Kristall. Jedinečnosť tohto produktu dosahujú nanočastice oxidu titaničitého, ktoré po aplikácii zmenia vlastnosti skleneného displeja a zvýšia jeho tvrdosť až na 9H. Spoločnosť MIDINET IT s.r.o., ktorá prevádzkuje e-shop mobilego.sk je výhradným distribútorom tekutého skla Kristall na Slovensku.

Na stránke www.mobilego.sk nájdete nové mobilné telefóny, ale aj tzv. refurbished alebo used. Ide o telefóny, ktoré stratili status nový, pretože môže ísť o výstavné kusy, telefóny používané 1-3 mesiace, vrátené z odstúpenia atď. Na základe ich použitia sa kategorizujú do jednotlivých tried. Ide o triedy A+, A, B, C. Popis tried je podrobne charakterizovaný na webovej stránke.

Jeden z cieľov  mobilego.sk je okrem predaja mobilných telefónov a príslušenstva, poskytovať kvalitný záručný aj pozáručný servis. Reklamácie mobilných zariadení sú vybavované k najvyššej spokojnosti zákazníka. To znamená, že každá reklamácia sa riadi podľa prislúchajúceho zákona.

Ďalšia prednosť spočíva v aktívnej komunikácii so zákazníkmi, či už formou mailov, telefonicky alebo prostredníctvom chatu na stránke mobilego.sk. A neposlednom rade ide o rýchlosť dodania zásielky do 24 hodín.

Mobilné telefóny z mobilego.sk sú z distribúcie EÚ, či už ako nové, používané alebo repasované. Keďže je v záujme spoločnosti neustále zvyšovať kvalitu služieb predávaných produktov, sú ceny telefónov stanovené tak, aby si ich mohol dovoliť kúpiť každý vzhľadom na prislúchajúcu kategóriu mobilných telefónov. Vaše očakávania a komfort z využívania mobilných telefónov môžu uspokojiť aj zariadenia používané. Tým, že využijete kúpu používaného mobilného telefónu prispievate aj k ochrane životného prostredia. Cena, ktorú zaplatíte je v podstate nižšia ako za nový mobilný telefón a každý deň jeho obstarávacia cena klesá. Použitý tovar Vás tak finančne nezaťaží a dostanete k tomu aj 12 mesačnú záruku. Jednoducho povedané 2v1. Bežne si ľudia kupujú používané autá, nábytok, oblečenie, tak prečo nevyužiť aj túto možnosť nákupu a získať tak konečne mobilný telefón, o ktorom ste doteraz len snívali.

V súčasnej dobe spoločnosť MIDINET IT s.r.o. rozširuje svoje služby aj o možnosť spolupráce veľkoobchodu mobilných telefónov a príslušenstva.

Víziou spoločnosti je expandovať aj na zahraničný trh. V najbližšej dobe bude prvým takýmto trhom – maďarský. Neskôr sa pridajú – český, rumunský a ostatné krajiny EÚ.


hodinky
Aký je Váš názor ?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Dámske jednodielne plavky

Dámske jednodielne plavky

Boxerky z organickej bavlny

TOMMY HILFIGER - 3PACK premium essentials color boxerky z organickej bavlny
TOMMY HILFIGER - 3PACK premium essentials color boxerky z organickej bavlny

PAW Patrol: The Movie (2021)

Top