For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
CD Vet Čistič orgánov Toxisan cdVet Objem: 100 ml

CD Vet Čistič orgánov Toxisan cdVet Objem: 100 ml

CD Vet Čistič orgánov Toxisan cdVet Objem: 100 ml

Doplnok výživy pre psov. Poskytuje špeciálnu starostlivosť o detoxikačné orgány, hlavne pečen a obličky. Veterinárny produkt.

Detoxikácia – cdVet Toxisan je prírodný tekutý doplnok výživy z bylinných extraktov (žihľava, fialka divoká, nechtík, arnika, ostropestrec, ginkgo, breza, zlatobyľ), ktorý intenzívne podporuje hlavne hlavné detoxikačné orgány pečen a obličky.

Látková výmena – Pečeň a obličky sú hlavné detoxikačné orgány. Pri preťažení (mŕtve krmivá, umelé vitamíny, antibiotiká…) z kapacitných dôvodov obmedzujú svoje ďalšie dôležité funkcie, ktorými sú u pečene predovšetkým prestavba živín. Preto je podpora ich dobrej kondície pre pevné zdravie veľmi dôležitá.

Očista na prírodnej báze – Pečeň a obličky sa s pomocou osvedčenej kombinácie cdVet bylín, ovocných a zeleninových tinktúr dokážu očistou na prírodnej báze zbaviť nahromadených odpadových látok a tým sa uvoľní ich kapacita pre plnenie ďalších životne dôležitých funkcií.

Zloženie
Extrakt zo žihľavy, extrakt z fialky trojfarebnej (divokej), extrakt z nechtíka, extrakt z arniky.

Doplňkové látky na 1000ml
konzervační prostředek: kyselina citrónová E330 47,5 g, kyselina mléčná E270 47,5 g; senzorické doplňkové látky: tinktura z ginkga 71 g, tiktura z ostropestřce 23,5 g, tinktura z břízy 11,9 g, tinktura ze zlatobýlu 23,5 g.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Žádné umělé vitamíny
Doplněk výživy cdVet Čistič orgánů Toxisan neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky ani syntetické konzervanty. 

Doporučené dávkování na jeden den
Po dobu 8 týdnů denně 1–5 ml podle velikosti psa.
Způsob podávání
Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva psy bez problémů přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

 

Bioterra.sk Skutočná prírodná kozmetika

Aký je Váš názor ?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Dámske jednodielne plavky

Dámske jednodielne plavky

Boxerky z organickej bavlny

TOMMY HILFIGER - 3PACK premium essentials color boxerky z organickej bavlny
TOMMY HILFIGER - 3PACK premium essentials color boxerky z organickej bavlny


Top