Laserový merač vzdialenosti GLM 30 - Inzeráty-Inzercia.Inzercia zdarma. Automobily, malotraktory, vzduchovky, flobertky, autobazar, bazar, nehnutelnosti, dom, záhrada, práca
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Laserový merač vzdialenosti GLM 30

Laserový merač vzdialenosti GLM 30

Jednoduché profesionálne meranie vzdialenosti. Praktický laserový merač vzdialenosti GLM 30 Professional umožňuje jednoduché a intuitívne meranie. Vďaka jeho kompaktnej konštrukcii sa môže pohodlne prenášať vo vrecku, a ak je to potrebné, umožňuje rýchle meranie vzdialenosti. Toto zariadenie disponuje tiež časovo úspornou funkciou AutoSum, ktorá automaticky sčítava merania a na kontrolu zobrazuje výsledky na podsvietenom displeji.

Tento laserový merač vzdialenosti je vhodný na meranie dĺžky v interiéri pre elektrické inštalácie, práce v oblasti kúrenárstva, ventilácie a klimatizácie a stolárske práce. Môže sa tiež používať na výpočet množstva potrebného materiálu pre obkladačov a maliarov.

Okrem zabudovanej ochrany proti prachu a striekajúcej vode sa laserový merač vzdialenosti GLM 30 Professional tiež vyznačuje robustným krytom odolným voči nárazom, ktorý chráni prístroj pred poškodením pri páde z výšky až 1 meter.

Rozhranie s jedným tlačidlom umožňuje jednoduché a intuitívne meranie
Vďaka kompaktnému dizajnu sa jednoducho zmestí do každého vrecka a vzdialenosti tak môžeš merať rýchlo
Funkcia AutoSum na rýchle, jednoduché a pohodlné výpočty dĺžky

Laserová dióda 635 nm, < 1 mW Oblasť merania, až do 30,00 m Rozsah merania 0,15 – 30,00 m Trieda lasera 2 Presnosť merania, typ. ±2,0 mm (plus odchýlka závislá od použitia) Čas merania, typ. < 0,5 s Čas merania, max. 4 s Napájanie 2 batérie 1,5 V, LR03 (AAA) Automatické vypínanie 5 min. Hmotnosť, cca 0.09 kg Merné jednotky m/cm Ochrana proti prachu a striekajúcej vode IP 54 Farba lasera červená

Laserový merač vzdialenosti GLM 30 tu v OBCHODE

Aký je Váš názor ?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Dámske jednodielne plavky

Dámske jednodielne plavky

Boxerky z organickej bavlny

TOMMY HILFIGER - 3PACK premium essentials color boxerky z organickej bavlny
TOMMY HILFIGER - 3PACK premium essentials color boxerky z organickej bavlny


Top